Analiza kosztów w Twojej firmie

Z doświadczenia wiemy, że niemal w każdym przedsiębiorstwie, możliwa jest redukcja kosztów. Mniejsze wydatki, oznaczają większe środki na inwestycje, wyższe zyski. Specjalizujemy się w zmniejszaniu i odzyskiwaniu poniesionych już kosztów.

W jaki sposób odzyskujemy pieniądze dla Naszych Klientów?

Przede wszystkim redukowane dzięki nam koszty w żaden sposób nie zmniejszają konkurencyjności firmy. Skupiamy się wyłącznie na kosztach podatkowych oraz ZUS. W każdym przypadku zaczynamy od analizy wybranych obszarów działalności Naszego Klienta, w tym m.in.:
  • kosztów ZUS
  • kosztów zatrudnienia
  • kosztów podatkowych (w tym podatki lokalne)
  • innych opłat
Zawsze zapewniamy pełne bezpieczeństwo. Działamy w oparciu o pozytywne, indywidualne interpretacje podatkowe. Bardzo często, odzyskujemy także należności za poprzednie lata. Przeciętnie, przedsiębiorstwo oszczędza dzięki nam kilkaset tysięcy złotych. W przypadku większych firm, oszczędności mogą być liczone w milionach złotych.

Kim są nasi Klienci?

Współpracujemy z firmami zatrudniającymi powyżej 100 osób. Naszymi Klientami są m.in. firmy produkcyjne, handlowe, usługowe. Współpracujemy z dużymi międzynarodowymi firmami, a także tymi mniejszymi, działającymi lokalnie.

Ile to kosztuje?

Nasi Klienci niczym nie ryzykują. Nasze wynagrodzenie opiera się na zasadzie success fee - uzależnione jest od realnie uzyskanych oszczędności. To najbezpieczniejszy i najbardziej korzystny dla Naszego Kontrahenta model współpracy.

Dlaczego warto nam zaufać?

  • Zapewniamy pełne bezpieczeństwo. Działamy wyłącznie w oparciu o wydane indywidualne interpretacje podatkowe, zawsze całkowicie zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.
  • Proces poszukiwania oszczędności w przedsiębiorstwie odbywa się bez jakiejkolwiek ingerencji w jego strukturę organizacyjną oraz bez zaangażowania czasu i sił Klienta.
  • Nasz Klient może wyłącznie zyskać – nasze wynagrodzenie pobierane jest tylko w przypadku wygenerowania realnych oszczędności.
  • Jesteśmy naprawdę skuteczni. Do tej pory zrealizowaliśmy z sukcesem kilkadziesiąt dużych projektów. Nasi Klienci dzięki nam zaoszczędzili średnio kilkaset tysięcy złotych.
  • Jesteśmy ekspertami w zakresie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatków i BHP. Dzielimy się z Naszymi Klientami wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedzialność społeczna

Solvedge wybrał by część swoich zysków przekazywać na pomoc dzieciom poprzez wspieranie szkół, stowarzyszeń sportowych i fundacje pomagających w walce z rakiem oraz działalność pro bono


Pobierz podziękowania w formacie PDF Fundacja Sportowy Kraków, listopad 2015
Pobierz podziękowania w formacie PDF Prezydent Miasta Słupska, maj 2017
Pobierz podziękowania w formacie PDF Szkoła Podstawowa nr 53 Kraków, marzec 2015
Pobierz podziękowania w formacie PDF Stowarzyszenie TAK Kraków, wrzesień 2015
Pobierz podziękowania w formacie PDF Fundacja z Pasją Dla Dzieci Kraków, listopad 2015Aby dowiedzieć się więcej, już dziś zadzwoń pod numer 12 445 83 73. Zapraszamy serdecznie.

Skontaktuj się z nami ►